May 29, 2020

КСАМИЛ

 ВИЛА ХРИСТО


 

 

 

Ксaмил е место со прекрасни егзотични плажи и величенствено тиркизно море на ривиерата на Јужна Албанија. Затоа, ставете го Ксамил во прв план за вашиот следен одмор и нема да зажалите бидејќи ќе уживате во одлична храна, долги сончеви денови, пливање и рибарење ... и сето тоа за разумна цена, за разлика од другите познати туристички места.

Вила Христо се наоѓа веднаш до вилата Алекс, на само 60 метри од прекрасната плажа Bella Vista и на околу 150 метри од центарот на градот. Располага со трокреветни соби на прв и на втор кат, опремени со сопствена кујна, купатило, балкон, клима..

 

 

Термин

Ноќ.

Студио со поглед на море 1/3+1

Студио 1/3 страничен поглед

24.05-31.05.2015

7

95* промо

85* промо

31.05-07.06.2015

7

105* промо

95* промо

07.06-16.06.2015

9

175

155

16.06-25.06.2015

9

195

175

25.06-04.07.2015

9

215

195

04.07-13.07.2015

9

295

255

13.07-22.07.2015

9

315

275

22.07-31.07.2015

9

315

275

31.07-09.08.2015

9

315

275

09.08-18.08.2015

9

315

275

18.08-27.08.2015

9

315

275

27.08-05.09.2015

9

295

255

05.09-14.09.2015

9

175

155

14.09-23.09.2015

9

105* промо

95* промо

23.09-30.09.2015

7

95* промо

85* промо

 
 
 

* Цените се за наем на студио за 7 или 9 ноќевања , а плаќањето е во денари по курс 62 мкд. *

10 % попуст за целосни уплати до 30 април 2014, освен за термините обележани со промо.

 

НАПОМЕНИ:

- За аранжманите купени со попуст НЕ Е дозволено: промена на дата, име и презиме на патниците по извршената уплата, во случај на промена важат редовните цени и се доплаќа до износот;

- Можност за дополнителен кревет во студио на приземjе и студио со поглед на море – Бесплатно.

- Деца до 5.99 години дозволено да спие со родител на еден кревет,

- Климата е вклучена во цената;

- Собите се преземаат во 12:00 часот, а се напуштаат во 09:00 часот по локално време;

- За хигиената на собите се грижат гостите;

- За промена на постелнината се грижи одговорно лице на барање на гостите.

 

 

Currency Converter

Convert   Into    
Powered by APO
Top